Çağrı Merkezi: 0533 137 05 20

Üyelik

Sitenin Üye Girişi bölümlerinde yer alan "Şifremi Unuttum" link''ine tıklayıp açılan sayfada, AS Kurukahvecisi Web Sitesi üyeliğinde kullandığınız email adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız email adresinize gönderilecektir.

Şifrenizi değiştirmek için “Hesabım” bölümündeki “Şifre Güncelleme” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

AS Kurukahvecisi Web Sitesi'ne kayıtlı iseniz "Giriş Yap" menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra "Kullanıcı Bilgilerim" bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik ekranında e-postanızı, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Sitemize üye olmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Sepetinize beğendiğiniz ürün/ürünleri ekledikten sonra, siparişi tamamla > üye olmadan devam et seçeneğine tıklayın. Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için gerekli olan adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgileri doldurup, ödeme seçeneğinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.