Çağrı Merkezi: 0533 137 05 20

Teknik Konular

Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.

Müşteri isteklerini karşılamada kaliteli, hızlı, öncü, güvenilir hizmetler sunarız.

Müşterilerimizden gelen görüşleri tüm yasal yükümlülükler çerçevesinde değerlendiririz.

Müşterileri tam ve zamanında bilgilendirmeye önem verir, bilgilerin net ve anlaşılır olmasına özen gösteririz.

Gelen tüm müşteri başvurularını kayıt altına alarak; Erişilebilirlik, İzlenebilirlik, Objektiflik, Şeffaflık "Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak hizmet verir.

Müşteri Memnuniyeti sistemimizi düzenli aralıklarla gözden geçirerek; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın önerileri ile gelişime açık alanları tespit edip, sürekli iyileştirilmesini sağlarız.

Geri bildirimlerin tarafımıza iletilmesi için çeşitli kanallar yaratır ve bu kanalları müşterilerimizle paylaşırız.

E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. AS Kurukahvecisi, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda 0 236 414 62 57 numaralı telefondan AS Kurukahvecisi müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

Değerli A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Üyesi,


A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde kullanılmaktadır.

A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üyelerimiz, A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye başvurarak kendisiyle ilgili;

Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
İlgili mevzuat uyarınca yapılan düzeltme, silme ve yok edilme işlemlerinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme,
haklarına sahiptir.

A-S KURUKAHVE VE BAH. GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.

Sanal mağazamızda sunulan ürünlerimiz tüm AS Kurukahvecisi mağazalarında satılan ürünlerle aynı fiyata satılmaya çalışılıyor. Fakat kargo, komisyon gibi bedellerin eklenmesiyle bu fiyatlarda farklılıklar oluşabilir. Sanal mağazamıza özel ayrıca promosyon çalışmaları ise dönemsel olarak gerçekleştirilecektir. KDV oranları gıda ürünlerinde %8'dir.