Çağrı Merkezi: 0533 137 05 20

Cold Brew 200 ml. Şişe

71,12 TL

Yüksek asidite, dolgun gövde, bolca kafein içeren bu ürün, bugüne kadar içtiğiniz diğer kahvelerden çok daha özeldir. Damağınızda hafif karamelsi, çiçeksi ve odunsu notalara yer vermek isteyenlerin tercihi 1923 AS Kurukahvecisi tarafından özenle hazırlanan bu Cold Brew ürünüdür.

Stok Kodu T340
Barkod 8694283811457
Marka 1923
Toplam Ağırlık 200 gr.
Renk
- +
Ürün Açıklaması

1923 AS Kurukahvecisi Cold Brew Soğuk Demleme Kahve ile güne zinde başlayın

12 Saat süren demleme sürecimiz, tamamen tarafımızdan hazırlanan doğal kaynak suyundan yapılmış buz kalıplarıyla gerçekleştirilir. Üst hazneden 12 saat süreye yayılarak zamanla süzülen soğuk su taneleri, özel ayarlanmış 5 küçük musluk aracılığıyla kahvenin üzerine doğru akmaya başlar. Orta haznede bulunan özel harman kahvemizle buluşan su damlaları, mikron seviyelerinde ölçülen yüksek teknoloji ürünü kağıt filtreden geçirilerek kahvenin her yanı ile nüfuz etmesi sağlanır. Cold Drip Kahvemizin sertliğinden hoşlanmayan müşterilerimiz için su oranı yükseltilmiş Cold Brew ürünümüzü hazırladık.
Kahvenin doğal aromasıyla birlikte toplanan damlalar en alt hazneye süzülürken kahvenin son halini alır. Yüksek asidite, dolgun gövde, bolca kafein içeren bu ürün, bugüne kadar içtiğiniz diğer kahvelerden çok daha özeldir. Damağınızda hafif karamelsi, çiçeksi ve odunsu notalara yer vermek isteyenlerin tercihi 1923 AS Kurukahvecisi tarafından özenle hazırlanan bu Cold Brew ürünüdür. 200 ml. cam ambalajda sağlıkla tüketebileceğiniz ürünümüzü deneyip değerlendirmelerinizi sayfamızın hemen altındaki yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Yap